Великі гроші

Сему Фелану казково пощастило. На нього звалилася величезна сума грошей - 625 000 731 долар. Вони з дружиною нарешті зможуть виплатити кредит і купити новеньке авто. Але от лихо - це гроші бандитів. І тепер подружжю доведеться повернути витрачене - 74 тисячі 316 доларів і ще 47 центів, інакше їм буде непереливки.

Сем Фелан живе життям звичайного громадянина. У нього є кохана дружина, постійна робота, в принципі він щасливий. Єдине, що може засмучувати його, так це те, що він не живе шикарним життям: житло, та й багато іншого, куплене в кредит, їздить він на старенькій машині. Одного разу доля робить йому казковий подарунок - у вигляді 625 тисяч 731 долара.

У Вас не має доступу для завантажень

Нарешті він зможе оплатити всі кредити, купити собі нову машину і ні в чому собі не відмовляти. Але є одне але - це гроші бандитів. Через деякий час злочинці знаходять втрачені гроші і тепер Сему доведеться повернути ту суму, яку він встиг витратити, а саме 74 тисячі 316 доларів і 47 центів. Він повинен встигнути зібрати потрібну суму за певний термін, який для нього виділили бандити, інакше йому і його дружині не минеться. 


Жанр фільму:Трілер



------
оцінило: 0 люд.