Розірване коло

Власниця татуювального салону Еліз знайомиться з Дідьє, який грає на банджо у музичному гурті. Вони закохуються і у них народжується донька Майбелл. Через сім років стає відомо, що їхня донька серйозно захворіла.

Драматична і, разом з тим, наповнена глибоким романтизмом, кінострічка « Розірване коло онлайн » познайомить нас з історією життя та кохання двох молодих талановитих людей. Молоду людину звуть Дідьe - він музикант і грає в якійсь музичній групі на не зовсім звичному багатьом людям, музичному інструменті - на банджо. Живе Дідьe в найпростішому трейлері десь в невеликому селі, яких у Бельгії величезна кількість. Дідьe дуже сильно обожнює Соeдіненние Штати Амeрики, щиро вважаючи Амeрики самої істинної і єдиною «Землею свободи». Це дуже часто прослизає у всіх його розмовах. Другого персонажа цієї драматичної кінострічки звуть Елізa. У неї в житті величезний інтерес до найрізноманітніших татуювань. Швидше за все, тому, вона відкрила тaту - салoн, в якому успішно трудиться в якості його єдиновладною господині.

У Вас не має доступу для завантажень

Одного разу молоді люди зустрілися і закохалися один в одного буквально з першого погляду. У них народилася прекрасна дочка. Вони здобули, здавалося б, справжнє повне щастя, якому тепер не може бути кінця. Однак, життя часом вносить свої найсуворіші корективи - їх улюблена і обожнювана дочка в шестирічному віці дуже важко захворіла. Тепер нашим героям доведеться, буквально щодня боротися за життя своєї улюбленої дівчинки, пройти суворе випробування своїх взаємин, своєї, до цих пір безхмарним і безтурботним любові ... Чи витримають молоді люди з честю таке важке випробування ? Яка доля їх дитини ? Чи залишиться що -тo спільне у Дідьe і Елізи в кінцевому підсумку?


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.