Заплати іншому

Уявіть собі. Ви надаєте комусь істотну послугу і просите його, або її, віддячити не вам, а трьом іншим людям, які, у свою чергу, віддячать ще трьом, і так далі, у світовому масштабі, поширюючи доброту і тепло. Неможливо? Це слово студент Тревор МакКинні не визнає. 
Вчитель Юджин Сімонет (Спейсі), чоловік зі складною долею та спотвореним обличчям, переконує своїх учнів, що добрі вчинки можуть змінити світ. Один зі школярів, Тревор Маккінні (Осмент), починає своєрідну естафету: кожний, кому він допомагає, має зробити те саме для трьох різних людей. Невдовзі цей рух набуває нечуваних масштабів...

У Вас не має доступу для завантажень

Екранізацію книги Кетрін Раян Хайд у Голлівуді вважали престижним проектом: бюджет - 40 млн. доларів, у головних ролях - зірки-«оскароносці» Спейсі та Хант і 12-річний кіновундеркінд Осмент («Шосте почуття», «Штучний інтелект»). Задовго до появи фільму на екранах ЗМІ писали про нього як про майбутнього комерційного лідера та можливого претендента на премію Кіноакадемії. Проте усіх любителів кіно очікувало велике розчарування: картина Ледер («Миротворець», «Зіткнення з безоднею») виявилась затягненою, кволою, повною мелодраматичних штампів, але позбавленою справжніх почуттів. Критики відверто глузували зі стрічки, називали її «млосно-солоденькою» та «нудною і незрозумілою», глядачі також не були від неї у захваті (касові збори фільму у прокаті США не перевищили 30 мільйонів). Картину не врятували ні непогані акторські роботи, ні чутки про бурхливий роман між Спейсі та Хант, які з рекламною метою поширювались перед прем’єрою стрічки.

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.