Помста

Антон – лікар, що живе між двома світами: будинком в ідилічному і благополучному датському містечку і роботою в африканському таборі біженців. Таке життя постійно призводить до конфліктів з родиною, і кожного разу ставить перед вибором - помститися або пробачити.Антон живе окремо від дружини Маріани і двох їх синів, його родина на межі розпаду. Десятирічний син Еліас безперервно стикається зі знущаннями в школі, поки за нього не вступається Крістіан, новачок, що переїхав з Лондона разом з батьком Клаусом. Хлопчик безуспішно намагається примиритися зі своєю трагедією - мати Крістіана незадовго до цього померла від раку. Еліас і Крістіан швидко зближуються, але в мить, коли Крістіан втягує Еліаса в небезпечну схему помсти з потенційно трагічними наслідками, їх дружба піддається непростому випробуванню, і життя хлопчиків опиняються під загрозою. І лише батьки можуть допомогти хлопчикам розібратися в хитросплетіннях людських емоцій, болю і співчуття.

Антон (Мікаел Персбрандт), головний герой драми «Помста» - лікар, який розривається між його будинком ідилічно спокійному містечку в Данії і його роботою в африканському таборі для біженців. У цих двох абсолютно протилежних світах він і його родина стикаються з конфліктами, які ставлять їх у підсумку перед важким вибором між помстою і прощенням.
Шлюб Антона і його дружини Меріенн, у яких є два сина, знаходиться на межі розлучення. Їх десятирічний син Еліас часто стає з-за цього причиною насмішок в школі, поки за нього не заступається новенький, Крістіан, тільки що приїхав з Лондона разом зі своїми батьком. Мати Крістіана не так давно померла від раку, і хлопчик досі важко переживає подію.
У Вас не має доступу для завантажень
Хлопчаків пов'язує міцна дружба. Крістіан, батько якого завжди вчив його слідувати божим заповідям, повторюючи, що якщо вдарили по лівій щоці, підстав праву, знаходить з Крістіаном саме те, до чого завжди прагнув - силу і впевненість у собі. Однак, коли школярі вирішують помститися механіку, хто вдарить батька Еліаса, історія в картині «Помста» набуває дещо інший поворот, перетворюючись на небезпечне переслідування, в якому під загрозою опиняється життя.
Фільм «Помста (Hævnen), поставлений режисером Сюзанн Бієр, був удостоєний премії «Оскар» в категорії «Кращий фільм іноземною мовою».

Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.