Полювання

Після болісного розлучення 40-річний Лукас знаходить нову подругу, нову роботу і прагне відновити стосунки зі своїм сином-підлітком Маркусом. Але йому щось заважає... Щось, здавалося б, незначне. Вигадка. Дрібна брехня. І ось напередодні Різдва, коли падає сніг і запалюються вогні на ялинці, брехня розростається і проникає всюди, як невидимий вірус. Зростає недовіра і Лукас змушений боротися за своє життя і гідність.

Новий кінофільм «Полювання» Від данського режисера Томаса Вінтерберга створений прямо до наступаючих Новорічних свят. Вона розповідає про дорослого розведеного чоловіка Лукаса, який отримує цілу серію вдалих шансів, нарешті, поміняти своє сумне і одноманітне побутове життя. Розлучення і втрата родини йому далась дуже нелегко, довгий час болісних переживань забрало у нього все найцінніше - віру в краще для себе і тут. Тому коли він знайомиться з новою жінкою, спочатку він відчуває себе не дуже впевнено.

У Вас не має доступу для завантажень

Однак поступово все наближається до помітного прогресу, і ось він вже може спілкуватися зі своїм синочком на ім'я Маркус. Однак не всі зацікавлені в його прогресі і щастя. У повітрі витає запах неприємностей, а напередодні Різдва так хочеться домашнього тепла і благополуччя. Видно, в сьогоднішньому світі цього необхідно домагатися, і Лукас на цей раз сповнений рішучості зустріти свято гідно.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.