Гостя

Інопланетна цивілізація окупувала тіла майже всіх людей на планеті. Вціліли одиниці. Бунтівники ховаються в пустелі і шукають шанс на порятунок... Одна з "Душ", яка іменує себе Мандрівниця, намагається захопити тіло Мелані. Проте стається несподіване: Мелані залишається живою, і їм доводиться співіснувати в одному тілі. Турбота Мелані про молодшого брата і щире кохання до Джеймі змушують Мандрівницю відчути ті ж емоції і стати на захист людей. Майбутнє всієї планети в руках однієї людини!

«Гостя» / The Host (2013) - Цей незвичайний фантастичний фільм з'єднає в собі елементи фантастики, бойовика, трилера і драми, тому його сміливо можна назвати універсальним продуктом для проведення часу любителів різних жанрів. Міжпланетна і міжгалактична тематика є досить розповсюдженою в кінематографі, але зазвичай ці сюжети обігруються тим, що на нашу планету прилітають названі гості у вигляді прибульців, і все наступне розгортається вже з урахуванням цих ввідних даних. Здавалося б, чому тема життя на інших планетах і в інших вимірах настільки цікавить людство, адже воно далеко не зовсім на Землі ще розібралося.Відповідь просто - за своєю натурою людина - створення цікаве і спрагле нових знань, тому навіть якщо тут, «на березі» не зовсім вирішені питання і проблеми, то він все одно буде прагнути в небачені дали, щоб дізнатися щось надприродне. У темі космосу людей вабить не тільки те, що це нові горизонти, які обіцяють нові пізнання, але ще й те, що з цього щось нового можна буде отримати вигоду і користь. Ніхто навіть не сумнівається, що цивілізації, що існують в інших галактиках зробили крок набагато вперед землян, і наші технології в порівнянні з їх машинами і процесами - просто дитяча пісочниця.Якщо все так і є, то тут вже спрацьовує меркантильна сторона людської природи, спрагла отримати щось, не докладаючи для цього ніяких зусиль. Однак вторгнення на чужу територію, та ще й з ворожими намірами завжди буває покаране. Саме про це оповідають нам фільми, в сюжеті яких люди прагнуть пізнати таємниці космосу. А що ж нам обіцяє зворотна сторона медалі, тобто вторгнення інопланетних цивілізацій в наше життя? Сподіватися на те, що їм щось знадобилося від нас, чи раптом захотіли вступити з нами в мирний контакт, не доводиться, адже якщо на протязі багатьох поколінь вони обходилися без нас, то зараз їм наша допомога навряд чи стане в нагоді. Тільки якщо цією допомогою не будемо ми саміСценарій картини заснований на тому, що на Землю вторглися прибульці, вельми незвичайні і жорстокі створення. Тут ми не побачимо їх звичного обличия-срібні костюми, великі очі або зеленуватий колір шкіри. Тут ми взагалі насилу зможемо їх побачити, адже вони позбавлені фізичної оболонки свого тіла.

У Вас не має доступу для завантажень

І саме за нею вони й прибули сюди, де колись населення складало більше 5 млрд людей, людські оболонки яких і можна було б «запозичити». Непогана угода між різними планетами, якби за яку ціну не стало життя землян. Від усього населення планети залишилися лише деякі вижили і збожеволівши від страху і лих.Серед них була і головна героїня. Вони розуміли, що їх дні тут полічені, адже інопланетні варвари чітко виконують свою мету. Одним з них був хтось на ім'я Странник, якому і пощастило отримати тіло героїні. Він мав намір вселитися в неї, як зробили і всі його «одноплемінники», однак відбувся певний збій, в результаті якого в Мелані почали жити дві сутності, дві свідомості - її і Мандрівника.Дивне, напевно, відчуття - ти і прибулець перебуваєте в оном тілі, але тут немає часу на звикання до ситуації, адже треба діяти й рятувати тих, хто ще належить собі. Мелані намагається знайти спільну мову зі своїм новим сусідом, щоб умовити його допомогти їй врятувати людей і її планету. На диво, прибулець виявляється не таким вже бездушним, як його колеги, і він переймається турботою і увагу до смуток і тривогам Мелані і погоджується їй допомогти. Що ж вийде в результаті цього незвичайного збігу обставин, дізнаємося у фільмі «Гостя» / The Host (2013)


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.