Команда мрії
Патрік - у минулому відомий футболіст і тренер, а зараз просто п'яниця. Єдина робота, яку він може отримати - це тренер любительської футбольної команди на півночі Франції. І відмовитися не можна, якщо у нього не буде роботи, його позбавлять опікунства над дочкою. Справи на футбольній ниві у аматорів йдуть ненайкраще. І тоді Патріку в голову приходить геніальна ідея - запросити в команду колишніх футбольних зірок!

П'ять республік і дві імперії - хто краще французів розбирається в переворотах? Плюс традиційна якість тамтешніх комедій - ось вам і рецепт хорошого фільму. Але не так вже все просто.

Сюжет на перший погляд здається досить тривіальним: падаючому на дно життя колишньому футболістові і невдалому тренеру в одній особі дан останній шанс на виправлення - допомогти футбольному клубу однієї маленької, але дуже гордої бретонської деревеньки. Новий наставник вирішує зміцнити склад, покликавши на допомогу п'ятьох друзів, у яких теж не все ладно після завершення спортивної кар'єри.

У Вас не має доступу для завантажень

Здавалося б, і все, але французи не були б французами, якби не привнесли навіть у спортивну комедію соціальний аспект - любителі красивого життя (недарма назва фільму можна дослівно перекласти як «Господа») їдуть допомагати простим рибалкам у нерівній боротьбі з бюрократичною машиною, яка збирається знести завод. Завод, на якому трудиться практично все населення села. Тобто буржуазія сприяють пролетаріату в скоєнні нехай маленькою, але все ж революції - феномен, можливий лише у Франції.

 

 

Девіз бретонців говорить: краще смерть, ніж ганьба; і вони віддадуть всі сили для боротьби. І нехай з боку це протистояння виглядає наївно і по-дитячому, але дивлячись на світ тільки так можна його змінити.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.