Наввипередки зі смертю

Дія відбувається в Лондоні. Головний герой - колишній шахрай, який намагається докорінно змінити своє життя. Йому дають 24 години на пошуки 100 000 фунтів на сплату боргу лихварю - якщо він їх не знайде, то його вб'ють. Він їде в Манчестер, місце, де процвітає наркобізнес.

Цей фільм просто посібник, як з нічого зробити щось, причому це «що то» цілком легкотравне і глядабельний. Якщо так можна висловитися, то «Наввипередки зі смертю» молодший брат фільмів Гая Річі. Сюжетик вкрай не хитромудрий, герой повинен гроші, він повинен їх повернути, у нього купа проблем, 24 години на пошук грошей, плюс мати в заручниках. Його кредитор крутий як гірські кручі негріллі (в нашому випадку «50 центів», він же Кертіс Джеймс Джексон III), який має намір на прикладі героя дати урок всім боржникам. Все не ново, але ... Це але, помножене на англійську специфіку робить перегляд фільму приємним і навіть забавним. Алекс де Ракофф забезпечив фільм неповторною англійської атмосферою, яка спокутує багато огріхів сценарію, де ще можна побачити, як знаходиться стартовий капітал - якщо заборонили давати в борг, то ніхто не заборонив бути пограбованим, головне щоб все виглядало натурально.

У Вас не має доступу для завантажень

Крім головного героя Ніка (Темер Хассан), що намагається знайти гроші, іноді винахідливо, іноді виключно на щасливому випадку, в фільмі є колоритні персонажі - по перше рядках це мама Ніка (дивлячись на неї розумієш, в кого синку пішов талантами), у других його друг Бінг (Денні Дайер) (його ідея з кокаїном і подальша за нею драма увлекательна), а в третіх Френкі (Монит Мазур) (подруга Ніка, її дзвінки, на тлі збоченців, дуже доставляли).

 

 

І кілька слів про фінал - фраза з мультфільму «Роби добро і кидай його в воду», а воно окупається сторицею, як не можна краще підходить для цього. Герой скористався цією порадою з радянського мультфільму і був до радості глядачів винагороджений.

Фільм не заморочений, підходить для перегляду під не дуже гарний настрій, коли до кінця є шанс його поліпшити. По результату простота стала сестрою таланту, де є мораль - вішати ніс не варто ні за яких обставин, гумор - англійська, тонкий, дорогого вартий, цілком пристойна акторська гра і очікувано непередбачуваний фінал (буває і таке, я в кінцівці навіть засумував, коли здалося , що Нік не провчить лиходія, але обійшлося). Напевно, для Кертіса Джеймса Джексона III - го це найкраща роль в кіно на сьогоднішній день, як він забавно міркував про кризу на початку, просто краса. Після перегляду залишилося відчуття легкого і веселого фільму, незважаючи на деяку драматичну складову.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.