Я, Алекс Кросс

Знаменитий детектив Алекс Кросс йде по слідах серійного вбивці, і з подивом виявляє, що почерк злочинця відповідає манері дій безжального маніяка на прізвисько М'ясник. Десять років тому Кросс зірвав виконання одного з його смертельних контрактів, за що М'ясник вбив вагітну дружину поліцейського і безслідно зник. Невже він повернувся? Кросс вступає в смертельну гру.

«Алекс Кросс» - гостросюжетний американський кримінальний трилер, створений режисером Робом Коеном за мотивами романів Джеймса Паттерсона «Крос» і «Я, Алекс Кросс» . На виконання головних ролей у картині були обрані Тайлер Перрі, Рейчел Ніколс, Джанкарло Еспозіто, Едвард Бернс, Жан Рено і Меттью Фокс. Слоган фільму «Don't Ever Cross Alex Cross», Що в перекладі означає «Ніколи не переходь дорогу Алекс Крос» готує глядача до динамічного і напруженого сюжету, центральною фігурою якого виступає поліцейський детектив Алекс Крос. Дія картини зосереджено навколо переслідування серійного вбивці, якого називають М'ясник з Слайго. Цей маніяк вже протягом декількох років стрясає всю округу своїми кривавими діяннями. Крім того, що вбивця має явні психічні відхилення і тваринну жагу смерті, він ще й виконує замовлення, будучи найманим кілером - задоволення і гроші в одному "флаконі". Крос давно перебуває на сліді цього нелюда, але зловити його ніяк не вдається, він буквально вискользает з рук.

У Вас не має доступу для завантажень

І хоч поки не виходить засадити маніяка на довічне ув'язнення, одного разу у детектива вийшло зірвати його черговий кривавий план і запобігти ще одне вбивство. Для М'ясника це був важливий і дорогий замовлення, він не пробачив Крос втручання. Для помсти кілер вибирає самий жорстокий і нещадний спосіб - він вбиває улюблену дружину Кросу, яка чекала дитину Подвійна смерть, втрата всього, заради чого він жив - хіба таке спускають з рук? Тепер убитий горем коп живе тільки однією думкою - дістати М'ясника, серце в його грудях продовжує битися тільки заради однієї мети - помститися за смерть дружини і ненародженої дитини.Крос з повною віддачею і самовідданістю занурюється в розслідування та піймання злочинця. Восторжествує чи справедливість і правосуддя? Чи відповість маніяк за десятки поламаних доль і укорочених життів чи зло виявиться безкарним і невловимим? Рекомендуємо до перегляду картину «Алекс Кросс» онлайн , Спостерігаючи за сюжетом якої ви поринете в світ переживань і відчаю головного героя і відчуєте всю безжалісність і холоднокровність вбивці. Що ж чекає на глядача в кінці: полегшення від покарання вбивці і віра у вселенську справедливість чи розчарування від того, що зло завжди знайде лазівку для порятунку від кари? На ці та багато інших питань відповіді будуть знайдені в кінці фільму.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.