Три мушкетери

Молодий Д'Артаньян покинув рідний дім і відправився в Париж, сподіваючись на місце в полку мушкетерів. Завдяки випадку в один день він образив одразу трьох мушкетерів - Атоса, Портоса та Араміса - і отримав від всіх трьох виклики на дуель. Але дуель була перервана появою гвардійців кардинала, які хотіли заарештувати їх за порушення указу про заборону дуелей. Д'Артаньян і три мушкетери перемогли переважаючого супротивника і стали друзями. Тепер вони повинні зупинити злісного Кардинала Рішельє і зіткнутися з герцогом Бакінґгемом...

Нові Мушкетери 2011 року від голлівудських маестро кіно розкажуть нам ту ж історію, що і легендарні Три мушкетери від СРСР. Дартаньян приїжджає з Гасконі до Парижа, де його бажання полягають лише в тому, щоб стати справжнім мушкетером Короля, як і його батько. На своєму шляху, спочатку не в дуже хорошому ракурсі, він зустрічає трьох приятелів, які вже служать на королівські війська. Після декількох напружених ситуацій, Дартаньян стає другом і побратимом для мушкетерів, паралельно вступаючи до королівської гвардії. І тепер на шляху чотирьох друзів море пригод, починаючи від суперництва з військами кардинала і своєю любов`ю, до порятунку самої французької королеви, від гніву короля.У всьому цьому цікавить тільки одне, невже до 2011 року Голлівуд ніяк не міг зважитися на екранізацію популярного роману Дюма?За екранізацію книги узявся ніхто інший, як сам Пол Андерсон, широко відомий всім по роботах у фільмах Король Артур і Олександр. Взагалі, складається враження, що саме історичні фільми - це коник Андерсона. Швидше за все, саме тому він і взявся за створення кінокартини Мушкетери.

У Вас не має доступу для завантажень

Звичайно ж, як тільки стало відомо про те, що Голлівуд взявся за фільм, який краще всього вийшов саме у нас, багато хто став дуже скептично ставитися до нового фільму, говорячи про те, що американці зіпсують книгу, напхали її величезною кількістю спецефектів, героїзму і іншого. Так, власне, і вийшло.Мушкетери навіть чимось нагадують небезізвестних Піратів Карибського моря, як по обстановці, так і по всіх вигинів сюжетної лінії кінокартини. Та й Орландо Блум, який став дуже популярним після ролей Леголаса (Володар Кілець) і Джеймса (Пірати Карибського моря) сам по собі наштовхує всіх глядачів на те, що фільм мушкетери скоріше буде не історичним, а фентезійних, причому з величезною кількістю вигадки і дивного.Взагалі, варто відзначити, що окремих оплесків заслуговує акторський склад Мушкетерів, який став не просто іменитим, а й справді зоряним. Посудіть самі, коли востаннє на одному екрані можна було побачити стільки популярних - Мілла Йовович, Логан Лерман, Орландо Блум, Джуно Темпл, Люк Еванс, Рей Стівенсон.Мушкетеры позиціонує себе, як фільм в жанрі бойовик і пригоди, однак бойовика там, як такого немає.


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.