Здається, я кохаю свою дружину

Цілком щасливий в сімейному житті, звичайний офісний клерк Річард Купер мріє про інтимні зв'язки з іншими жінками, при цьому не роблячи нічого для того, щоб його марення утілилися в реальність. Так продовжується до тих пір, поки в житті Річарда не з'являється дівчина з його минулого, яка явно бажає його спокусити...

Річард Купер виховує двох чудових дітей разом зі своєю коханою дружиною Брендою. У нього є все: хороша робота, затишний будинок, щаслива сім'я. Його життя просто ідеальне. Але через деякий час ця ідилія просто виводить його з себе. Він відверто втомився жити таким нудним життям, а відсутність близькості з дружиною і зовсім наводить його на тугу. Він намагався щось змінити за допомогою психіатра, але це ні до чого доброго не привело.

Візити до лікаря лише привели пару до взаємних докорів. Одного разу Річард зустрічає Нікі, колишню дівчину свого друга, яку він не бачив вже цілих вісім років. За цей час вона тільки покращала і стала ще сексуальніше, ніж раніше. Спілкування зі старою знайомою розвіває нудьгу Річарда, і робить його сірі будні більш яскравими. Але чи зможе він утримати себе в руках, перебуваючи поруч з розкутою дівчиною, і не наробити дурниць? 


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.