Людина листопада

Екс-агент ЦРУ, мимоволі повернувшись у справу, опиняється в епіцентрі смертельно небезпечної операції розвідувального управління проти російських спецслужб. Головним противником героя стає його колишній учень...

З творчістю режисера Роджера Дональдсона вже знайомий давно. Ще в 2003 році він довів усім, що вміє знімати сильні шпигунські трилери з вміло закрученим сюжетом, з напруженням пристрастей і непередбачуваним фіналом. Фільм «Рекрут» з Аль Пачино і Коліном Фаррелом в головних ролях можна сміливо назвати одним з найкращих трилерів про секретних агентів. І ось через десять років Роджер Данальдсон, в особистому фільмогарфіі якого вже маються високооцененние критиками «Найшвидший Індіан» і «Пограбування на Бейкер стріт», знову повертається до шпигунської тематики і представляє глядачеві свій новий трилер «Людина листопада».

У Вас не має доступу для завантажень

«Людина листопада» знятий за романом американського письменника Білла Грейнджера «There are no spies» («Ніяких шпигунів»). У центрі сюжету колишній агент ЦРУ змушений повернутися на службу для виконання своєї останньої, але найважливішою місії. В ході проведення операції головний герой дізнається, що його ворогом став його колишній учень, якого він навчив всього, що пізнав сам за довгі роки служби. Досвідчений агент вплутується в небезпечну гру за участю оперативних служб, загадкової жінки, що ховається від свого темного минулого і що є ключем до міжнародного змови, і ... новообраним, але ще не вступила на посаду президентом Росії.

 

 

Головні ролі в шпигунському трилері виконують Пірс Броснан та Ольга Куриленко. Пірс Броснан вже має досвід роботи з режисером Роджером Дональдсоном. У 1997 році він грав головну роль в його фільмі-катастрофі «Пік Данте». У ролі спеціального агента у відставці екс Джеймс Бонд виглядає впевнено, гармонійно, переконливо. Ольга Куриленко вже теж грала подругу Агента 007, і напарників неймовірно крутих хлопців, так і спраглих вчинити щось геройське. Тому тут вона відчуває себе в своїй тарілці. На неї завжди приємно дивитися, а в подібних ролях так тим більше.

Звичайно, глядач всегдаотносітся скептично до західних кінематографістам, коли ті намагаються зняти щось а Росії, приплітаючи сюди російських політиків і т. П. Але не варто забувати про те, що цей фільм не більш ніж розважальне кіно, при цьому якісно і сумлінно зроблене , з крутими зйомками, зірками першої величини, масою погонь, стрілянини, стрільби і ще раз стрільби. Так! Стрільби там предостатньо! Навіть більш ніж! Так що любителі крутих бойовиків точно залишаться задоволені!

«Людина листопада» - це не просто гостросюжетний трилер з безліччю державних і міжнародних таємниць, а й історія протистояння двох абсолютно різних агентів, яким напрочуд у всій цій не простій історії краще триматися разом. Адже він - може захистити їх обох, а вона - навчить його любити.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 1 люд.