Почати знову

Вони живуть в серці музичного світу, в Нью-Йорку. Ден - легенда шоу-бізнесу і колишній голова музичного лейблу. Ґрета - музикант і колишня дівчина рок-зірки. Обоє розлучені самотні серця... Випадкова зустріч з Ґретою дає Дену новий шанс. Вони вирішують разом записати альбом. У них немає ні грошей, ні професійних музикантів, але все це не важливо, тому що Ґрета і Ден готові до найнесподіваніших поворотів і в музиці, і в коханні. Їх студією стає весь Нью-Йорк...

Одна з основних завдань мистецтва, нести в собі позитивну (бажано просто викладену), изменяющую життя на краще, ідею.

У Вас не має доступу для завантажень

Весь фільм мене не покидало враження, що музика тут все лише образ, ви так само можете уявити, що фільм міг бути абсолютно не про музикантів, а про інженерів, лікарів, письменників і тд. У кожного з представників даних спеціальностей, могли бути не вдалі відносини, сірі робочі будні, чи не вдалися мрії, і життя їх монотонна рутина. Але змінюється знак - на +, коли розумієш, що частіше сформовані обставини штовхають тебе на реалізацію ідеї. Труднощі в реалізації це лише привід змінити знак в негативну сторону, але і це не важливо, якщо задався метою довести задумане до кінця. Завжди знайдеться рішення, якщо ти вірний своїй справі.

 

 

 

Ось так весь фільм, прості істини, простими словами, простими кадрами під не погану музику. І від цього хочеться переглядати фільм.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.