Велика жратва

Дін працює офіціантом в великому ресторані вже чотири роки. Він жодного разу не задумувався про те, наскільки добре він влаштувався, поки не дізнався, що його однокласник всі ці роки робив карколомну кар'єру у великій корпорації. Тому, коли з'являється стажист Мітч, Дін починає його навчання не тільки із знайомства з численним і навіженим колективом, але і з навчання тому, як помститися забезпеченим відвідувачам ресторану за їх хамство.

Фільму вдалося помножити мій настрій раз в десять. Я з'їдав одну сцену за одною, зовсім не помітивши, як промайнуло майже півтори години. Запозичень з попсових молодіжних комедій дуже мало, картина в своєму руслі.

Навіть епізодичні персонажі - це колорітнейшие створення. Якщо говорять, що «рушниця, що висить не стіни обов'язково вистрілить», то тут цю фразу застосовують для людей. Кожен мийник посуду - це бракуючий шматок пазла. Всі люди різні, з різними поглядами на роботу і на майбутнє.

Ніде не вповільнюючись, «Велика жратва» пробігла поруч зі мною, виляючи хвостом. Навіть під час фінальних титрів я не хотів відриватися від екрану. Це просто зачотная комедія, яку настійно рекомендувати я не наважуюся, з тієї причини, що якщо у мене вона викликала буйне натхнення, то інших може змусити шкодувати про витрачені хвилинах.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.