Шибеники

Жільберу вже п'ятдесят років, з яких тридцять він одружений на Сюзанні, трохи нудній дамочці, яка помішанаї на здоровому харчуванні. Вони готуються до зустрічі з Томасом, нареченим своєї дочки Лоли. Але Жильбера абсолютно не тішить майбутнє весілля. Йому нудно, він розчарований в собі і в своєму житті. Жільбер впевнений, що в його нинішньому смутному існуванні винна... Сюзанна! Адже якби він не одружився, то життя його було б зовсім іншим - яскравим і насиченим. Жільбер вмовляє Томаса відмовитися від весілля з Лолою і не повторювати його помилок. І ось, двоє дорослих дітей, забувши про своїх коханих жінок, пускаються берега...

Йшов на «Холостяки у відриві», бо був абонемент в кінотеатр і він вже скоро закінчувався. Нічого гідного в прокаті не було, а цей фільм по трейлеру здався більш-менш нормальним. «Принаймні комедія» - ось що в той момент подумав я. Правда не був впевнений. що вона буде смішною. 

Торрент вилучено на вимогу правовласника

Перше, що я помітив у фільмі - це переклад і озвучку Андрія Бочарова. Треба сказати, він впорався з цим на всі п'ять балів. Адаптовані жарти, правильно підібрана інтонація підвищували градус комедійності в значній мірі. Навіть не знаю, як би сприймався той же фільм в оригіналі. Бочаров зробив все настільки індивідуально, що навіть фільм у нього називається «дружбан». А фільм дійсно виявився про двох друзів, точніше про щойно познайомилися хлопця і батька його нареченої. Не хочеться переказувати сюжетну лінію, але скажу одне - вона була досить цікавою і не тривіальної. А для комедії більшого й не треба, бо головний критерій - «щоб було смішно». А смішно було, і навіть дуже. Прекрасні жарти, діалоги, ситуації і навіть акторська гра - в цьому фільмі веселило буквально все. І, не дивлячись на те, що в залі було чоловік десять, сміялися всі часто і від душі. Саме це і стало тим самим приємним подивом, коли відчуття від перегляду набагато перевищують очікування.

 

 

Рекомендую до перегляду, якщо хочеться просто розслабити мозок, подивитися комедію і гарненько посміятися.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.