Як обікрасти хмарочос

Виконувати одноманітну роботу щодня і в великій кількості – це дуже небезпечно. Бо якогось дня нереалізована енергія офісного планктону почне виплескуватись. В кращому випадку, блакитні комірці займатимуться макраме, а в гіршому – спланують план, хитро сплетений план пограбування заможного пана. І хоча все ретельно продумано, але і самі грабіжники не знають, що станеться в цей день.

Один простий менеджер, що працює в розкішному будинку, після того, як дійсно переробився, зі своїми колегами втратив всі свої пенсійні накопичення. І виною всьому цьому один трейдер, який провів парочку непоганих, для своєї вигоди, махінацій. Наш герой фільма Як вкрасти хмарочос пронюхує інформацію про те, що трейдер, який обдурив і його, і його друзів, знаходиться не так вже й далеко, а точніше, на самому верхньому поверсі цього ж будинку, під, так би мовити, домашнім арештом. У підсумку, головний герой фільму Як вкрасти хмарочос  вирішується зі своїми дружками пограбувати його квартиру і компенсувати те, що вони втратили через нього.Що тут можна сказати? Фільм Як вкрасти хмарочос - це відмінна комедія з Голлівуду. Весь сюжет просочений відмінними жартами і досить цікаво закручений.

У Вас не має доступу для завантажень

А що ще треба для того, щоб створити хорошу комедійну кінокартину? Правильно - хороших комедійних акторів. Але й тут Как украсть небоскреб не вдарив обличчям у багнюку.У фільмі ми зможемо побачити приголомшливу команду коміків, які будуть радувати нас протягом всього фільму. Бен Стіллер, Едді Мерфі, Кейсі Аффлек, Алан Алда, Меттью Бродерік, Теа Леоні - в якому ще фільмі можна зустріти таку кількість відмінних комедійних акторів сьогодні?Окремої уваги заслуговує сюжет фільму Як вкрасти хмарочос. Мало того, що сама назва вже викликає сильне бажання подивитися кінокартину, так ще й всі дії фільму дуже навіть радують з самих перших хвилин. За це, звичайно багато в чому варто сказати спасибі Бена Стіллера, але і всі інші попрацювали на славу, хоч на Стіллер і сконцентровано основну увагу.Бюджет онлайн фільму Як вкрасти хмарочос не так вже й малий, але, судячи по локаціях кінокартини, майже все пішло на зарплати акторам. В принципі, весь фільм знято в одній будівлі і прилеглих до нього будівлях, але, масштаб зйомок досить великий, чому відчуття замкнутого простору не виникає.Дивитися Як вкрасти хмарочос в перший раз найкраще все таки в кінотеатрі. Відповідна атмосфера і загальна радість від побаченого на великому екрані - це те, що робить кінокартину ще більш цікавою та веселою. Але, переглядати такі фільми і насолоджуватися чудовою грою акторів у них можна просто нескінченно. Навіть якщо ви не підібрали для перегляду Як вкрасти хмарочос відповідну компанію, фільм буде не нудно дивитися і поодинці.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 1 люд.