Хешер

Хешер - одинак. Він ненавидить світ і всіх, хто в ньому живе. Він ходить з давно не митим волоссям і саморобними татуюваннями, які прикрашають його тіло. Він погано харчується і курить багато сигарет. Він любить вогонь і часто підпалює різні предмети. Він мирно жив у своєму фургоні доки не зустрів Ті Джея ...

Сюжет кінокартини Хешер розповість нам про маленького хлопчика, який у якийсь момент свого життя втрачає матір. Але, насправді фільм не є складним, а навпаки, намагається стати якомога простішим для глядачів. Суть кінокартини така, що в кожному з чоловіків живе своєрідний характер героя фільму Хешер, який представлений в кінокартині як якийсь крик душі, що з'являється в житті в найгірші моменти життя. Він кричить зсередини і іноді виривається назовні.

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм Хешер, це особливий плювок, який потрапляє в моральні принципи сучасного суспільства. Він дозволяє просто радіти всьому, що навколо, і забути про все те, що здатне принести у ваше життя дискомфорт. Саме тепер цей хлопчик живе за таким от законам. Він тепер не сприймає навколишній світ як раніше, просто живе тільки для себе.Загалом, думок у цій кінокартині досить рясне кількість, і більше того, описати їх все не так-то й просто. Кіно це варто обов'язково подивитися всім і кожному. Тут навіть є гумор, нехай трохи філософський, нехай по своєму суворий, але дуже моральний і зрозумілий кожному.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.