Любий Френкі

Історія дев'ятирічного Френкі і його мами Ліззі, переїжджаючи з місця на місце, скільки хлопчик себе пам'ятає. Мати хоче захистити свого сина від правди, але необхідність задовольнити цікавість хлопчика змушує Ліззі придумати правдоподібну історію - вона регулярно пише Френкі листа від імені його вигаданого батька, який нібито плаває на кораблі по екзотичних країнах. 
Несподівано Ліззі дізнається, що корабель «батька» зайде в їх порт через кілька днів. Тепер вона повинна зробити вибір - розповісти правду Френкі або зважитися на розпачливий план і знайти ідеального незнайомця на роль ідеального батька ...

Фільм торкнув і вразив до глибини душі. Хоч я і подивилася його тільки близько 1,5 місяці тому, почуття, залишені переглядом фільму, досі не покидають мене.

Фільм просто приголомшливий! Не знаю, як він може не подобатися.

Він змушує і посміхнутися, і часом заплакати.

  Dear-Frankie-2003-Ukr.AC3_5.1-DVDRip-Hurtom.torrent
[15.14 Kb] (Завантажили: 9)

Хлопчик, який грає роль Френкі просто приголомшливо впорався зі своєю роллю. Коли дивилася фільм, навіть не було відчуття, ніби це фільм. Здавалося, що я там, поруч, що це реальне життя.

Джерарда Батлера стала поважати ще більше. Точніше сказати, раніше не особливо захоплювалася його роботами, але подивившись цей фільм, він зацікавив мене, і зараз навряд чи залишилася хоч одна картина з Батлером, яку б я не подивилася)

 

 

Фільм змушує задуматися про багато речей, комусь переосмислити власне життя.

Іншими словами, за приголомшливий сюжет, чудову акторську гру, відмінну режисерську роботу


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.