Мандри Гулівера
Подорож письменника Лемюеля Гуллівера, яка починається в Бермудах, і закінчується на острові Ліліпут, де він височить над його маленькими громадянами

 

Перед переглядом фільму прочитав і почув величезну кількість негативних коментар. Але це не відбило бажання подивитися цей фільм. В кінотеатр, звичайно, не рвався, але вдома трохи витраченого трафіку,, в принципі, не шкода.

Як багато відгукується, повним р назвати дану картинку занадто. Це, звичайно, не шедевр світового кінемотографа, але для перегляду цілком нормальна легка комедія. На щось масштабне не розраховував, але все ж можна назвати одним з кращих фільмів Джек Блека в цьому жанрі (але не рахуючи озвучек).

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм про морально маленькому «людину», який просто не впевнений у собі, якому не вистачає якоїсь іскорки. Але подорож в країну фізично маленьких чоловічків напроч змінює Гуллівера. Ну як то кажуть, погляд з боку або своє-то не бачиш: відразу починає давати поради як звернути на себе погляд принцеси, т. Е. Радив зробити те, що сам в «реальної» життя не зміг би. До хорошого швидко звикаєш, і сам не помічаєш, як починаєш «прикрашати», щоб не впасти в очах своїх «фанатів».

Як в будь-якому сценарії, звичайно, ж тут присутній персонаж, який намагається протистояти що з'явився «герою». І отже, боротьба, суперництво, палиці в колеса, будова роботів і т. Буд. Тощо. П.

Як у житті, щоб змінитися людині необхідно якийсь мотив, який підштовхне на «геройство» в сучасному світі. І добре, якщо виникає такі мотиви, нехай не настільки чарівні, але ті моменти життя, які змусять людину замислитися над своїм способом ведення життя ...

 

 

На дозвіллі, раджу подивитися фільм, так для інтересу, зрештою, просто для красивої картинки, фільм знятий дуже навіть непогано, акторський склад хороший (за винятком, Емілі Блант-деякі моменти були трохи награні). В цілому непогано, але й ніхто й не очікує від цього фільму якогось шедевра.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.