Місто гріхів 2: Жінка, за яку можна вбити

У темних провулках "Міста Гріхів" Двайт планує жорстоко помститися жінці на ім'я Ава Лорд, яка його зрадила, у той час як Ненсі намагається змиритися зі смертю детектива Гартіґана.

Є фільми, які дійсно є за, що критикувати і поливати брудом. На сьогоднішній день, кінематограф зіпсувався настільки, що знайти якісне кіно - велика проблема. Але є й інша сторона медалі - якісні картини,, які просто не виправдали очікувань або провисли в одній зі складових жанру, але при цьому все-одно залишаються добротної роботою - знову-таки викликають біль в одному місці у сучасного глядача. «Місто гріхів 2» це один з таких фільмів.

Продовження геніального і чарівного «Sin City» справді не має ту інформативністю і змістовністю, якою володіла перша стрічка. Пропала масштабність що відбувається, необхідна інформативність і присутній пристойну кількість ляпів. Але чи робить це фільм поганим? Ні!

У Вас не має доступу для завантажень

Сиквел (як і перша картина) розбитий на чотири історії. Кожна з них хоч і пов'язана з іншими, але суто символічно і не йде в порівняння з першоджерелом. Глядачеві розкажуть історію молодого азартного гравця на ім'я Джонні, який втратив повну зв'язок з реальністю і захоплюючись власною крутістю - забув проти кого він взагалі виступає. З цієї точки (основним місцем зав'язки служить бар) народжується історія інших персонажів - Марва, Ненсі і Двайта. Всі три персонажа володіють лише однією схожою рисою - ненавистю до головному лиходієві (якого Джонні ганебно принизив при грі в карти). Марв - громила з неймовірною жагою «начистити рило», але бажано в благих цілях. Тому персонаж сам шукає пригод на свою п'яту точку і знаходить її в допомозі іншим героям. Двайт - готовий вбивати заради жінки, яка володіє сексуальною владою над ним. Розуміє, що його використовують, але нічого не може з цим вдіяти. Ненсі - мстить за смерть детектива Хартігана, який врятував її від сина головного лиходія.

 

 

 

Простіше кажучи, складна схема оповіді першого фільму була максимально спрощена, але не втратила свій шарм. Крім двох диких ляпів (шанувальники зрозуміють) стрічка все також хороша у всьому: стиль, подача сюжету, персонажі і т. Д. Це як і раніше цікаве і дуже якісне кіно, яке складно обійти стороною.

Фактично це можна вважати розв'язкою першого фільму, яка не було доведено до кінця. Красива, стильна, але все-таки малоінформативна.

Висновок: друга стрічка вийшла значно слабкіше першої, але це все-одно відмінне кіно, яке зараз досить складно знайти. Більшість рецензій на тему «фільм кал» є виключно плодом порівнянь з першоджерелом і його єдиною (на думку деяких глядачів) екранізацією. Якщо відкинути «Sin City 1», то сиквел все-одно залишається якісним, цікавим і вартим уваги продуктом.


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.