Повернення Супермена

Легендарний супер-герой повертається. Після загадкової шестирічної відсутності Супермен знову в місті, щоб присікти нову змову Лекса Лютера і врятувати кохану Лоїс Лейн. Але, за останні роки в знайомому Метрополісі багато що змінилося. Можливо, повернення Супермена спричинить негативні наслідки...

Супермен - герой який зник і який повернувся. На Землі він веде подвійне життя, він працює журналістом і звуть його Кларк Кент, з іншого боку він рятує людей з всяких складних ситуацій для всіх він герой - він Супермен. Повернувшись після подорожі на свою планету, він виявляє що багато чого змінилося, лиходії не дрімають і свою кохану він втратив.

У Вас не має доступу для завантажень

На мій погляд, Супермен один з культових героїв коміксів. Він був один з перших екранізований ще в далекому 1978 році, звичайно настав час зняти сучасний фільм про Супермена. Особисто мені фільм сподобався, цікавий сюжет (правда не знаю він саме за коміксами чи ні), акторський склад непоганий, приголомшлива музика ще з далекого оригіналу.

Хотілося б відзначити спецефекти, звичайно технології не стоять на місці і в цей фільм тому підтвердження, але це звичайно моя особиста думка Супермен вийшов якийсь занадто комп'ютерний что-ли, на відміну від Супермена 1978 року народження, тоді були комбіновані зйомки, але виглядав він якось жвавіше і емоційніше, мабуть це один маленький недолік сучасної екранізації.

 

Тепер про акторів. Брендот Рут, Супермен, актора я бачила вперше мені він сподобався в цій ролі, він повністю відповідав Супермену, такий же красивий, накачаний в обтягуючому костюмі з буквою «S» і з червоним плащем. Кейт Босворт, Лоїс Лейн кохана Супермена, мені вона сподобалася зіграла з почуттям і переживаннями, намагаючись розібратися в своїх почуттях до Супермену. Кевін Спейсі, Лекс Лютер, з нього вийшов, на мій погляд, відмінний лиходій, Спейсі цікавий актор.

Загалом, цей фільм не погана можливість побачити сучасну екранізацію Супермена. Поставлю наступну оцінку.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.