Емпайр Стейт

У фільмі, заснованому на реальних подіях, мова піде про подію, яка трапилась у Нью-Йорку в 1982 році - про пограбування інкасаторських бронеавтомобілів, яке на той момент вважалося найбільшим в США.

Фільми про пограбування, грабіжників і поліцейських, які їх ловлять, вже давно, стали улюбленою темою для сценаристів і режисерів. Не соромляться, знімати і картини про реальні грабіжників і пограбуваннях. Дане кіно, якраз, розповідає реальну історію, яка сталася в Нью - Йорку в 1982 році. Відразу, хочу сказати, що мені картина, в цілому, сподобалася. Всупереч, багатьом буркотливим незадоволеним індивідуумам, я її похвалю.

У Вас не має доступу для завантажень

Особливо, мені сподобалося те, як простенько і життєво, обставлений фільм. Тут, ви не знайдете зайвих пафосних слівець, невиправданих геройств та інших «збитих вершків», які, частенько, покривають екранний процес. Жив - був один хлопчина. Він хотів влаштуватися в поліцію, але йому відмовили. І ось, щоб, не сидіти без крихти в роті і допомагати родині, він влаштовується в інкасацію. Робота, треба сказати, відразу не заладилася. Незабаром, вбивають напарника - хорошого хлопця, у якого залишилися дружина і дитина. Герою, зрештою, набридає терпіти стусани і обмани, від зажерливих банкірів та інших спекулянтів - жаднюг. Він вирішує зірвати куш. Що з цього вийде - побачите самі. Взагалі, мене насторожило, що така Жирненький сума зелених, лежить - полёжівает собі, в такому плохоохраняемом (та й, взагалі, забрудненому) місці. Таке, гріх не пограбувати. Просто, ласий шматочок для мафії. Але, може бути, так і було. Незважаючи на відсутність

 

динамічних перестрілок і погонь, фільм виглядає досить легко. Дивишся з інтересом. Чи не відволікаєшся.

 

 

Персонажі прописані непогано. Тим, хто чекає чергового бойовика, дивитися не треба. Все одно, цього, ви не знайдете в картині. Окремо, хочу сказати про акторів. Ліам Хемсворт з поставленим завданням впорався. Він впевнено, тримає планку міцного середнячка. Чи не фальшивить, відпрацьовує свій час. Вообщем, претензій немає. Майкл Ангарано грає яскравого чудика, яких, він грати, помойму, вміє. Запам'ятовується. Дуейн Джонсон розчарував. Взагалі, ніяк. Він, навіть, не намагається що - щось показати. Просто, походжає, розправивши плечі, по знімальному майданчику. Така собі бревноподобная статуя. І якщо, в «Форсажі», видно старання і ретельність, то в «Емпайр Стейт», цим і не пахне. Краще б, взяли кого - небудь іншого. Нехай, і без об'ємних мускулів. Емми Робертс дуже мало. Слабо запам'ятовується. Але, що важливо, все - таки, запам'ятовується. Про інших писати не стану. Музика непогана. Операторська робота на рівні.

В цілому, подивитися фільм можна. Я часу не пошкодував. Хороший середняк. Само собою, далеко, не найкращий у жанрі, але непоганий. Не варто, чекати від цієї картини чого - то нового і особливого. Даний продукт допоможе скоротати пару годинок нудьги. А кінцівка, мені підняла настрій. Веселенька музика. Завіса.

PS «Кріс і Едді вийшли з в'язниці 10 жовтня 1991 року. Гроші, що залишилися так і не були знайдені. »


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.