Честь дракона

В основі сюжету – історія про те, як в однієї селянської родини з Таїланду перекупники викрали слона й слоненя, яких потім нелегально переправили у Сідней. Юнак, чийого батька убили від час викрадення, вирушає в Австралію, де починає битву зі злочинним синдикатом...

Тоні Джа це звичайно ж не Брюс Лі і не Джекі Чан, але цілком можливо що цей молодий боєць стане гідною заміною старої бойової кіногвардіі. До професійного актора йому ще далеченько, але погодьтеся що ніхто не вистачає лаври та нагороди відразу ж зі стартового майданчика. Потрібен багаторічний стаж і тренінг, шліфування техніки і періодичні спроби вдосконалення гри і стратегії. Не всі дається відразу. Як боєць Тоні просто чудовий. Ті хто вважає постановку боїв дешевої клоунадою згадайте того ж Джекі Чана і уявіть собі скільки він пережив травм виконуючи небезпечні сцени без дублера. Тоні надходить саме так. Він віртуоз в кіно і боєць в житті, вивчав муай тай з раннього дитинства і виграв не один десяток боїв і турнірів поки середньостатистичні європейці просиджували дупи за комп'ютером поїдаючи чіпси і запиваючи їх пивом. Так що не нам судити про його талант як актора і бійця.

Далі, я не беруся сперечатися про реалістичність бойових сцен по порівнянності їх з життям - насамперед це фільм! А будь-який фільм несе в собі частку фантастичного вимислу інакше сенс витрачати час і гроші на зйомки сумбурних сірих буднів з примітивними сюжетами? В тому то й полягає мета кіномистецтва - створити на екрані світ втілення фантазії і вимислу, це цілий творчий процес.

 

Сюжет фільму цілком ординарний, але для початківців тайських кіношників це цілком простимо - знову ж таки не відразу Голлівуд блищав великими шедеврами. Нехай до досконалості відбувається через багаторічну роботу над помилками і досконалість в грі і мистецтві. Прийде час і тайська кіноіндустрія займе почесне місце в Голлівудських списках, потрібно час і терпіння.

В цілому фільм я вважаю гідним. За виконані трюки і віртуозну гру акторів, за прекрасно поставлені бойові сцени та участь колишніх зірок рестлінга фільм заслуговує гарної оцінки.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.