Крутий тато

Філіп Ле Таллек, блискучий інженер, що живе в США вже 15 років, вирішує повернутися до Франції, щоб провести більше часу зі своєю дочкою Еглантін. Він сподівається скористатися нагодою, щоб налагодити контакт з дочкою, але у неї виявляється безліч інших турбот, в список яких вже точно не входить проведення часу з батьком ...

Ось що значить французька комедія - легка, спокійна, ненав'язлива. Виглядає на одному диханні, але все-таки вона призначена для більш дорослої категорії, так як поставлена ​​вона на світогляді «татка», про це і говорять деякі сцени, які він представляє в своїй уяві.

У Вас не має доступу для завантажень

Що ж до акторів, то їх також можна порівняти з американськими. Французи показують свої емоції, кожну свою фразу вимовляють з різним виразом обличчя, яке відповідають їх настрою. Про поцілунки можна взагалі не говорити - і так зрозуміло, що у них вони виходять більш природними і натуральними.

 

 

 

 

Сюжет зрозумілий з перших же хвилин - одвічна проблема у відносинах між батьками й дітьми, про їх взаємонерозумінням і різних інтересах. Начебто так багато фільмів знято на цю тему, але в цьому ж фільмі сюжет поданий просто прекрасно. Мінус у фільмі - багато вульгарних тим, дівчата думають лише про секс ... У багатьох надто збочені поняття про життя. Тільки через це і знижую оцінку, а так фільм просто чудовий. Раджу всім.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.