Нальотчики

Група молодих винахідливих грабіжників здійснює зухвалу аферу, в результаті якої ховається з 20 мільйонами доларів. Справа ускладнюється тим, що по сліду банди йде не менш сильний суперник - поліцейський детектив Джек Веллс, а давній друг пропонує "хапалам" провернути ще одну справу, на підготовку якої у хлопців є декілька днів...

Так, черговий постріл комерційного американського кіно. Що в наш час може бути банальніше ніж бойовик за участю банди пролазливих мужиків, що замишляють чергове блискуче пограбування).

У Вас не має доступу для завантажень

АЛЕ окремо хотілося б відзначити ролі. По-перше, здивував Кріс Браун. Не очікувала побачити його в головних ролях. Навіть як то на афіші не помітила. Його сцена з втечею дійсно була захоплююча) Моя подруга в кіно сказала, що її навіть маленько заколисало;). З нього дійсно вийшов би не поганий актор, якби він тільки захотів.

Хайден Крістенсен. Так, підбір цих капелюшків дійсно прекрасний. Напевно, якщо не брати в оборот його талант і чарівність, все запам'ятали його як «Хлопець в капелюшку»;).

 

 

 

 

Ну і звичайно Пол Уокер. Важко було не помітити сцену з оголеною задньою частиною його тіла;). Ну а якщо серйозно, все вже давно знають що його зйомки саме в цьому жанрі вже дане. В черговий раз він виявився крутим хлопцем, у разі непередбаченої ситуації готовий зробити все заради команди. Іншого ми й чекати не повинні.

Насправді на фільм я пішла тільки із за Пола. Але враження приємне. Я б не пішла на нього вдруге в кіно, але подивилася б удома обов'язково. Якщо ви не чекаєте від «Хлопчиків-Нальотчиків» нічого примушують замислитись, то вони чекають вас в кінозалах;)


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.