Повсталий з пекла 3. Пекло на Землі

Цього разу невсипуще Зло знов виривається зі свого потойбічного полону і починає справжню бійню. І, як частенько буває, на всій планеті є тільки одна людина, яка в змозі протистояти темній пекельній волі цього породження - мила і чарівна тележурналістка Джої…

Моє знайомство з фільмом жахів Повсталий з пекла почалося саме з третьої частини - Повсталий з пекла: Пекло на Землі режисера Ентоні Хікокса. Мені тоді було 7 років, дивилися ми його пізно ввечері і я не можу словами описати на скільки страшним на той момент був для мене цей фільм! Потім ми дивилися 1 і 2 частини, які теж дуже цікаві і атмосферні.

У Вас не має доступу для завантажень

Пінхед виступає тут у всій своїй зловісній сутності, що проявляється в кривавих і жорстоких цінах насильства, саме за нього ми й полюбили Повсталий з пекла! Дуже сподобалися сенобітов, особливо людина-поршень, їх тут досить багато, за що ще один плюс. Найстрашніша сцена у фільмі - сцена з Пінхед в церкви!

 

 

Повсталий з пекла: Пекло на Землі - це справжній фільм жахів, з відмінним сценарієм, хорошою акторською грою, чудовими спецефектами!


Жанр фільму:Жах-Містика------
оцінило: 0 люд.