Десь

В своєму черговому фільмі Софія Коппола вирішила взятись за вже досить гарно опрацьовану Голлівудом тему - виправлення "зіпсованого" батька під впливом зустрічі з дитиною, про яку він доти не знав: Джонні Марко, актору-гульвісі, який всі дні проводить по готелям з гарними дівчатами та на алкогольних вечірках раптом "падає на голову" одинадцятирічна донька Клео, через спілкування з якою він починає розуміти, що за підлітковою поведінкою, період якої вже досить сильно затягнувся, він пропускає дещо важливе в своєму житті.

Джонні Марко - голлівудський актор, який звик вести розгульний спосіб життя, але це йому вже добряче набридло. Знаменитий і багатий актор проживає в розкішному фешенебельному готелі. Періодично його відвідує одинадцятирічна донька Клео, з матір'ю якої він перебуває в розлученні.

У Вас не має доступу для завантажень

Джонні не вдається проводити з дочкою достатню кількість часу, так як він знаходиться в постійних загулах і п'янках, веде розпусне життя, від чого і сам не в захваті. Джонні чудово розуміє, що так не може продовжувати й далі, тому приймає рішення кардинально змінити своє життя. Своєю появою Клео поступово вдається змінити світогляд свого батька і донести до нього справжні цінності життя. 

 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.