Моє дівчисько

Чарлі - молодий і сором'язливий студент коледжу, який ніколи не був ні в кого закоханий. Його життя різко змінюється, коли він допомагає красивій дівчині Джордан вибратися з важкого душевного стану. У подяку Джордан наважується на заручини з Чарлі, який у свою чергу навіть ще і не уявляє, скільки випробувань йому належить пройти, щоб виграти серце цієї непростої молодої особи ...

Під час перегляду я кожен момент думала, що це французький фільм, відчувала нотки пристрасті і почуттів, чого майже ніколи не помічається в американських фільмах.

У Вас не має доступу для завантажень

Еліша Катберт знайома мені по фільму «Сусідка», де вона справила враження дуже гарної дівчини, а особливі акторські таланти були не задіяні. В даному ж фільмі вона проявила себе як драматична і дуже чуттєва актриса.
Дуже рідко 2 актора грають правильно. Іноді здається, що двоє закоханих ставлять перед собою стіну і грають окремо, що я не помітила в даному фільмі. Джессі Бредфорд і Еліша чудово виглядали в дуеті, відчувалася пристрасть, накал емоцій. А момент з деревом був незабутній, що навіть викликав сльози.

 

Що стосується Джессі Бредфорда, він грав трохи сильніше Еліші, хоча сдесь, я думаю, не можна оценіветь їх окремо. Обидва актори чудово вжилися в ролі.

У підсумку, фільм вийшов не тільки дуже чутливим, але і трохи кумедним, тому він заслуговує по праву


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.