Хочу бути тобою

Безвідповідальна і легковажна Меггі Феллер переїжджає до своєї старшої сестри Роуз, яка працює адвокатом і дотримується у всьому строгих правил. Між сестрами немає нічого спільного, окрім хіба що розміру взуття. Терпець Роуз уривається після того, як Меггі затягає до себе в ліжко хлопця Роуз. У відповідь та виганяє її з квартири. Тут й дружбі сестер прийшов би кінець, аж раптом на допомогу несподівано приходить бабуся, яку сестри не бачили після похорону матері…

Дивіться мелодраму «Подалі від тебе» з Камерон Діас у головній ролі. Цей фільм є спільним дітищем фахівців із США та Німеччини, він вийшов на великі екрани в 2005 році. Режисером картини виступив Кертіс Хенсон. Хороших голлівудських фільмів про сімейні стосунки не так вже й багато, але даний фільм є винятком. Настільки достовірно показано життя, як вона є, без ідеалізацій і фарб, що хочеться тільки цей фільм переглядати багато разів. Спостерігати за героями і розуміти що подібні ситуації зустрічаються в реальному житті, подібне сприйняття відкладає свій позитивний відбиток. Фільм виглядає дуже легко, два години перегляду пролетять як одна мить. 

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет фільму оповідає історію двох сестер. Безбашенная Меггі Феллер, шалено любить відвідувати нічні клуби і веде розбещений спосіб життя. Одного разу їй доводиться переселитися до своєї сестри Роуз, яка є повною протилежністю їй. Роуз розумна і освічена дівчина, адвокат і ніколи не дозволяла собі зайвих витівок. Відносини, які й без того тріщать по швах, псуються між сестрами, коли Меггі затягає хлопця сестри в ліжко. 


Жанр фільму:Мелодрама------
оцінило: 0 люд.