Коледж

Головне правило першокурсника: не нажити собі ворогів в перший же день в коледжі. Схоже, Кевін і його друзі не знали про це... В перший же день хлопцям удається познайомитися з найкрасивішими студентками і тим самим накликати на себе гнів лідера студентського братерства. З цієї миті нудна на перший погляд поїздка перетворюється на низку негараздів і запаморочливих пригод. Пиво з системи пожежогасіння, суперклей на унітазах - все це лише мала частина сюрпризів, які чекають лідера студентського братства, а заразом і весь коледж по приїзду Кевіна і його друзів. Адже нудне проведення часу - це явно не про чуваків!

Комедійний фільм Коледж розповідає історію дорослішання трьох підлітків, які закінчують школу. Товстун Картер любить влаштовувати всякі приколи, Кевін-старанний учень і добрий син, який займається вихованням своїх молодших сестер, таким чином допомагаючи матері, а Моріс прочитав всі шкільні книги. Хлопці збираються відправиться в подорож на вихідні, але подружка Кевіна - Джина кидає його. Вона пояснює свою поведінку тим, що їй нудно з ним, тому що він веде занадто цнотливий спосіб життя. А вона вже не дитина і хоче вкусити забороненою життя, де є випивка, куріння і секс.Засмучений Кевін в помсту Джині вирішує круто провести вихідні. Хлопці вирушають на день відкритих дверей в коледж.

У Вас не має доступу для завантажень

Потенційних студентів визначають в кімнату, де їх непривітно зустрічає господар і просить прийти через півгодини, щоб він закінчив свої сексуальні справи. Далі стає ще веселіше дивитися фільм Коледж, бо трійця опиняється в пікантних ситуаціях.Відправившись на пошуки кузена Картера, хлопці потрапляють до місцевих нероб, яких збираються відрахувати з коледжу. Замість нормальної кімнати в гуртожитку школярі опиняються в підвалі, де бігають пацюки і немає ліжок. Зате відморожені студенти обіцяють їм море вечірок. А школярам це і треба, адже вони приїхали зацінити життя в коледжі. Спочатку вони потрапляють на гей-вечірку, а потім напиваються віскі і знайомляться з крутими дівчатами. На ранок Моріс, який прокинувся в туалеті, ледь не спізнюється на співбесіду. Перед комісією він з'являється з нецензурними виразами, написаними на його обличчі. А Кевіна хлопці знаходять прив'язаного скотчем до статуї.Після таких пригод він хоче відправиться додому. Але Картер раніше бажає веселощів. Однак головні герої потрапляють в рабство до старшокурсникам, які змушують їх навести порядок в домі після бурхливої ​​вечірки. Спочатку хлопці відмовляються, але в іншому випадку все дізнаються їх таємницю, яка полягає в тому, що вони ще школярі. Коледж хорошої якості дивитися онлайн і ви дізнаєтеся як підлітки викрутяться із становища.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.