Не турбувати

Французька комедія "Не турбувати" розповідає про забавні і неймовірних пригоди двох чоловіків, домосіда Бена і його непосидючого приятеля Джеффа. А все почалося з того, що якось Джефф без попередження вламується до Бена і забирає бідолаху на незрозумілу вечірку. Там, після бурхливої ​​і відчайдушної ночі, вони укладають між собою парі, що знімуться разом у аматорському порнофільмі. І перше, з чого вони вирішили почати, це ніч голяка в одній постелі на двох.

Ця картина відноситься до веселих французьких комедій, які, як відомо, славляться своєю романтичністю, велелюбністю, а часом і відвертість, в даному випадку ми маємо приклад останнього варіанту. Отже, фільм «Не заходити, ми не одягнені» Розповідають повну авантюру і пригод історію про двох старих друзів, які через багаторічний перерву все ж зустрілися і зуміли надолужити всі роки розлуки. Двох цих приятелів звуть Джефф і Бен. Колись вони були не розлий вода, але життя розвело їх стежки на кілька років, напевно, для того, щоб вони набралися сил для фінального і незабутнього рику у своєму житті. Раптово звалившись на Бена, як сніг на голову, Джефф зовсім не випробував конфузу або сорому, навпаки, він змусив його в мить змінити звичний плин свого життя. Спочатку вони вирушили на божевільну вечірку, щоб згадати молодість і згадати молодість, але виявляється, що це був всього лише старт.

У Вас не має доступу для завантажень

Там вони дізнаються про те, що існує якийсь фестиваль порно фільмів і тут же вирішують, що без них він явно буде якимось неповним. Неабияк випивши, два друга приймають вкрай необачне, але повне ризику і авантюри рішення - самим стати порнорежисерка і акторами одночасно. Що ж вийде з цієї пригоди? Невже дорослі чоловіки Бен і Джеф зможуть настільки захотіти змінити життя і перетворитися на служителів порноіндустрії? І навіщо дорослим людям такі зміни? «Не входити, ми не одягнені» онлайн стане відмінним варіантом для дозвілля та підняття настрою. Тут ви знайдете і веселощі, і несподіванка, і інтригу, і якийсь ризик. Запал і іскрометність - ось головні характеристики цього фільму, який ще раз доводить, що безумству немає ніяких перепон, і вік йому тим більше не перешкода. Якщо є дві людини близьких один одному за духом, то разом вони можуть перевернути весь світ.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.