Час відьом

Дія картини розгортається в XIV столітті. У Європі лютує чорна чума. Винуватицею смертельної хвороби визнають бідну дівчину, підозрювану в чаклунстві. Її чекає суд і вогнище, але на захист обвинуваченої встає хоробрий лицар Лавей, який вірить в її невинність. Щоб довести це, він разом з дівчиною і іншим лицарем вирушає на поклоніння до святині в древній монастир. В дорозі лицарів і загадкову супутницю чекає жорстока сутичка з силами зла.

«Час відьом», якщо бути відвертим, досить-таки середній фільм, незважаючи на акторський склад і якісні спецефекти, хороша історія була явно перевантажена перебором всієї нечисті через кому, але це стає ясно тільки в самому кінці.

У Вас не має доступу для завантажень

Зав'язка у фільмі непогана, починаєш стежити за розвитком з інтересом: є якась загадка, таємниця, місцями навіть буває моторошно і страшно, місцями навіть жарти вдаються, є дійсно відмінно зняті сцени і моменти, в яких від співпереживання героям долоні починаю пітніти, а глядачеві хочеться вчепитися руками за крісло.

 

 

 

 

Хотілося б відзначити гру Клер Фой, яка раніше ні в одному фільмі мені на очі не попадалася, і стала для мене справжнім відкриттям. Чудова гра, повністю передає всю сутність її персонажа. Рон Перлман теж був на висоті, чого не скажеш про Ніколаса Кейджа. Кейджу можна було б грати не так сухо, йому явно не вистачало емоцій.

Поставив би фільму 6, але за добре передану атмосферу середньовіччя і всю похмурість того часу:


Жанр фільму:Пригоди------
оцінило: 0 люд.