Точка обстрілу

Під час публічного виступу на антитерористичному форумі в Саламанці (Іспанія), від рук екстремістів гине президент США. Ha очах в цілого натовпу. Вcі вcе бачили? Чи вcе? A якщо поглянути ще раз? Вісім людей можуть побачити одне і те ж досконало по-різному. Вісім свідків. Вісім версій. Tільки якщо скласти всі шматочки разом можна зібрати всю мозаїку.

Фільм став одним з найбільш переглядаються бойовиків у 2008 році. Картина знята режисером Пітом Тревісом в змішаному жанрі: бойовик, драма, трилер, кримінал. Знімався він у США, місцевими кінематографістами. Фільм заробив велику популярність у глядачів і не погано наповнив кишені творців. Загальні касові збори від прокату картини склали близько 150 мільйонів доларів, окупити вкладені кошти більш ніж у три рази. 

У Вас не має доступу для завантажень

А тепер кілька рядків про сюжет картини. У місті Саламанці, що в Іспанії, проходить антитерористичний форум. Зібралися глави провідних світових держав - у тому числі й президент США. Не дивлячись на вжиті заходи безпеки американський глава держави гине від рук екстремістів. Після цього відбувається потужний вибух, і сотні людей гинуть на місці. Далі події показуються з різною точки зору: з боку випадкових перехожих, працівника спецпідрозділу, терориста. І лише переглянувши всі точки зору на подію можна зрозуміти, що ж відбулося насправді. 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.