Я воїн

Все своє життя Ренчард б'ється. Його будинок - це маленький форт, оточений колючим дротом, за якою пропущений електричний струм. Йому не можна розслаблятися ні на секунду, адже його вороги - зомбі! Трагедія сталася вже давно, і м'ясоїдні мерці повністю окупували місто. Ренчард планує жахливої сили вибух, який зітре гніздо погані з лиця землі. Але коли план майже приведено у виконання, і до вибуху залишається усього кілька годин, йому приходить відеоповідомлення з проханням про допомогу! Отримавши його, Ренчард розуміє, що в місті, крім нього, є ще живі люди ...

Фільм є мокбастером на фільм «Я легенда» 2007 року. Вийшов він досить хорошим. Сюжет не поганий, але в Не яких місцях дуже не логічно. Актори грають досить натурально, а головного героя виконує Марк Дакаскос - зірка бойовиків 90-их років, а так же майстер бойових мистецтв. Дизайн живих мерців середній, видно що їх грають люди в костюмах і на відміну від оригінального фільму і книги вони не горять на сонці.

У Вас не має доступу для завантажень

Перестрілки і бійки відмінні і досить реалістичні, головний герой не стрибає по стінами і не має прям якого те суперского зброї, він просто стріляє з пістолета або кулемета або коли монстри дуже близько відбивається кулаками і ногами. Хоча в одній сцені був ляп, де він легко боровся з трьома кулями в тілі.

Загалом фільм не поганий, зроблений в стилі старих бойовиків, та й саме по собі кіно досить смішне. Над багатьма сценами можна посміятися, що є ще одним плюсом.

 

Щодо якості. Великого масштабу в фільмі немає, а вибухи страшенно не реалістичні. Кіно не для широкої публіки, проте якщо в любите стару наукову фантастику можете і цей фільм подивитися.


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.