Екс-жінка мого життя

Сім років Тому і Ніна не бачили один одного. У нього нове життя і нова наречена. Про Ніні він не чув з дня їх розставання. І раптом як грім серед ясного неба, перериваючи вечеря Тома і його нареченої Аріан, з'являється Ніна - колишня любов його життя - без гроша в кишені, на сьомому місяці вагітності, голодна й кинута батьком майбутньої дитини. Їй нікуди йти і Том змушений залишити її у себе вдома. Цим вечором в його житті почнуться великі проблеми, не без участі Марі-П'єр - кращої подруги Ніни і ексцентричного психіатра з нестандартним підходом.

Смішна і сумна картина одночасно, це романтичний французький фільм з досить не поганим сюжетом.

Режисером, продюсером і автором сценарію «Екс-жінка мого життя» є неповторна Жозиан Баласко - мабуть, одна з найкращих комедійних актрис, відомих мені. У цьому фільмі вона також виконує роль подруги-психіатра головної героїні, «переробленого» чоловіка Жан-зоба в минулому).

У Вас не має доступу для завантажень

Початок драматичне: дівчина на пізньому терміні вагітності, втомлена, голодна, без копійки грошей, а головне їй нікуди йти (батько дитини кинув, жити ніде - повна безвихідь) змушена прийняти допомогу, а вірніше навязаться колишньому чоловікові у якого є наречена і якого вона не бачила 7 років! До того ж, він весь час її ображає і взагалі не толерантно у всьому до неї ставиться (всі видать від великої образи накопичилася багато років тому, яка до цих пір не пройшла).

Але з появою подруги-психіатра вагітної дівчини фільм ставати веселіше!) Та й обставини і відносини головних героїв змінюються ...

 

 

Ця картина про те, що буває в завершених відносинах ще не все висловлено, не всі крапки розставлені, про боротьбу зі старими образами і гордістю, про те як важко жінці, яка скоро стане матір'ю не мати грунту під ногами, про цілі та творчість ...

«Екс-жінка мого життя» для приємного вечірнього перегляду саме воно.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.