Знайомтеся, Ваша вдова
У свої двадцять років Лоранс постійно закохується. До нещастя, її надмірна пристрасність і безпосередність відлякує її обранців, і вони або одурюють її, або просто кидають. 
Після смерті матері Лоранс вирішує знайти свою бабусю Рене, яку не бачила ось вже багато років. Рене, жінка прагматична і обачлива, не рада онучці: та постійно дратує її своєю наївністю. Щоб довести Лоранс, що справжнього кохання не існує і що чоловіки завжди одурюватимуть її, Рене викладає їй декілька правил «справжнього» життя. 
Правила прості: спокуси багатого чоловіка, якнайскоріше ожени його на собі, а потім швидко позбався його - назавжди, але обережно, щоб не викликати підозр. Після цього залишиться тільки одержати його страховку на випадок смерті, витратити її і… почати все наново. Лоранс погоджується послухатися пораду бабусі, і дві чарівні і спокусливі злочинниці виходять на полювання.

 

Фільм Катрін Корсіні «Знайомтеся, Ваша вдова».

Любов. Вічна і незрозуміла. Кохання у розумінні жінки, в любов не вірить. І любов у розумінні жінки не яка вірить в себе.

Отже, дві жінки, дві жіночі душі.

Лоранс двадцять сім років. Вона простодушна, влюблива і до цих пір не щаслива. З молодими людьми їй чомусь не щастить.

У Вас не має доступу для завантажень

Рене, бабуся Лоранс, із завидною регулярністю ховає своїх не молоді вже мужів. При чому, не без вигоди для себе, / отримуючи за чоловіка непогану страховку /.

Після смерті матері у Лоранс з близьких родичів залишається тільки бабуся, про яку вона зовсім недавно не знала. А у Рене, після смерті чергового чоловіка оголошується внучка, про яку вона теж ні сном, ні духом. Додамо сюди для повного щастя закоханого страхового агента і отримаємо не те мелодраму, не те комедію, не те детектив, не те просто хороший фільм з неподдающимся визначенню жанром.

 

 

Можливо і трохи для жіночого щастя треба, люблячий чоловік, і, ...

Ось, ось. Це не все і ніхто толком не знає, чому цього мало взбаламошенной жіночої душі.

Дві жінки кожна по своєму нещаслива, раптом відразу знаходять близької людини, а заодно і споріднену душу.

І з цього моменту кожна з них вважає своїм святим обов'язком поділитися своїм рецептом розуміння щастя. Але якщо б у житті все було б так просто, якщо б жіноче щастя можна було б зварганити за рецептом, як, приміром, торт. Хоча і для приготування торта одного рецепта мало, треба і бажання, і вміння ну і талант природно.

Так от і для щастя, потрібен і талант. Талант, бути щасливою людиною.

Це складно і просто одночасно. Треба тільки не раздражатся по дурницях, прощати маленькі слабкості, не вимагати багато і віддавати себе без залишку, / а тут в голові думки про страховку крутяться /.

Але ось бабуся і внучка знайшли собі цілком підходящих мужів, і одночасно вийшли за них заміж. І чоловіки попалися люблячі, і, ..

Але як вже говорилося не так просто це, щастя жіноче.


Жанр фільму:Кінокомедія
------
оцінило: 0 люд.