Корпорація «Святі мотори»

Невідома істота переміщується з життя у життя. Приймає форму то чоловіка, то жінки, то юнака, то старого. Він може виявитися жебраком або казковим багатієм, шахраєм або порядним сім'янином. Героя фільму кидатиме по чужих життях, він обійматиме чужих дружин і дітей, вбиватиме чужих ворогів. Однак сам він смертельно самотній. Де його будинок, його близькі, що він таке насправді?

Всі ми актори в цьому світі, тільки головний глядач невидимий і спостерігає за нами потай ззовні.

Після короткого метра в альманасі «Токіо» Леос Каракс повернувся з фільмом, який точно не залишає байдужим глядача і змушує міркувати над побаченим. Описати відбувається на екрані однозначно не представляється можливим.

У Вас не має доступу для завантажень

Здається, що в цілому фільм - посвята кіно, акторам і ролям, які актори проживають як нове життя. Для геніального актора увійти в образ - це стати даної особистістю, замінивши своє «я» чужої личиною, при цьому найчастіше стирається межа між реальністю і акторською грою; ілюзія стає реальністю. Тільки для героя Holy Motors немає ні глядача, ні режисера, ні знімальної групи - все це ніби як звичайне життя, але за заздалегідь написаним сценарієм, при цьому все це ілюзія. Зіграти треба так як ніби це твоя найголовніша роль.

 

 

Але хто пише сценарій, хто управляє діями героя? А може бути це не закритий Клуб «Священні мотори», а більшість людей на Землі насправді грають за заздалегідь підготовленим сценарієм?

Те, що відбувається в «Holy Motors» за духом нагадало сцену з Малхолланд-драйв в театрі Silencio, а також твори Пелевіна. При перегляді фільму глядач переживає абсолютно різні почуття - кохання, ненависть, романтизм і жах; сміх і одночасно шок. Це фільм з довгим післясмаком, після його дегустації він не відпускає тебе відразу, окремі сцени смакуєш і через час.


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.