Небезпечний потяг

Той, хто вважає, що любов приносить тільки радість можуть помилятися і напевно жорстоко помиляються ... Наче й хлопець нормальний на вигляд, але з певного часу Морган Пірс став докучати своїми знаками уваги дівчині, що працює з ним в одній кав'ярні Френкі Купер. Френті була безмірно рада, коли дізналася, що Морган звільнився з роботи. Але все виявилося не так просто і хвороблива закоханість, бажання якщо не бути з коханою, то хоча б поставити її в залежність від себе, стало керувати Морганом, коли він почав скрізь і всюди переслідувати Френкі. У поліції, куди Френкі звернулася зі скаргою на переслідування, резонно відповіли, що поки Морган не заподіяв їй шкоди вони нічого не можуть вдіяти. А треба сказати, що Морган був зовсім не простий і замість Френкі він став переслідувати її близьких, тим самим завдаючи біль і Френкі.

Відмінний TV Movie, який дуже добре діяли всі зацікавлені дуже надійною ділянки, що не соромляться в той час як рішення скрутне предмет, як я описав би цю маленьку gem.Starring Аманда Рігетті як Кейсі Купер, який має свою життя перетворилося навколо, коли вона стає жертвою «Сталкер».

У Вас не має доступу для завантажень

Вона змінюється від вихідного, екстраверт і впевнено, щоб дівчина, яка боїться ризикувати зовні або далеко від її будинку, поки отриманні законом пошту ненависті і нескінченні 'телефон-викликає, що поліція з'явиться не мати влади або до неї та її друзями ні Буде не зупинити.

 

 

Цей фільм диски на від початку до кінця, і я гарантую буде у вас 'підтримки' бідних Кейсі і її друзі, як вони борються проти удаваній в дії місцевої поліції та її «Сталкер», поки вони не впевнені, який саме найгірше з двох? Блискучий підтримка ролях включає Уілл Естес, Гаррі Хемлін, Christie Burson і Ерік Smzanda


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.