Вторгнення чужинців
Вечірня зміна в супермаркеті «Хастінгс" - що в Бак Лейк, штат Арізона. Але нормальна монотонна діяльність закладу розбивається в 11:07 вечора, незадовго до закриття, коли група озброєних до зубів бойовиків вторгається в магазин, відразу убивши декількох працівників і покупців захоплює інших в заручники. 
Хоча захоплення на перший погляд як у грабіжників або терористів, вони показують, що вони є вченими-ізгоями, які виявили гусеничних чужорідних шкідників в цьому магазині.
У цю ніч, і вони повні рішучості з'ясувати, в кого з тих, що вижили вселилася інопланетна субстанція і знищити вторгнення за всяку ціну.

 

Нехай я вже бачила: купку людей в паніці, замкнених у супермаркеті; незрозуміле чужорідне істота, проникаюче в людей; групу так званих «рятувальників планети». Але проте мені було цікаво подивитися цей фільм. І нехай воно низькобюджетне, але зроблено на відмінно. Не можу сказати, що співпереживала героям, але іноді пробігали мурашки. Так як давно вже не дивилася фільми даного роду, була приємно здивована, тим що таке мене ще цікавить. Дивилася на купку цих людей і все думала хто ж тут інфікований.

У Вас не має доступу для завантажень

У підсумку кінець для мене став передбачуваним, але інтерес дивитися не пропав. Так само цікаво було спостерігати за тим, як учені будуть пояснювати поліції по ту сторону супермакета, що ж насправді відбуватися. Та й як взагалі місцева влада сприймуть новину про чужорідному вторгненні.

 

Я не пошкодувала витраченого часу, кіно вийшло непоганим і придатним для перегляду.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.