Доброго ранку, В'єтнам

1965 рік. Рядовий ВПС США, ведучий радіо Едріан Кронауер, прибуває до В'єтнаму, щоб зайняти місце на американській військовій радіостанції в Сайгоні. 
З його появою програма "Добрий ранок, В'єтнам" перестає існувати для галочки і починає віщати для слухачів. Замість рутинних і нудних повідомлень і заїжджених платівок з динаміків тепер звучить гумор на межі фолу і заводний рок-н-рол. Кронауер висміює всіх і вся, але часом його жарти - лише спосіб показати справжнє обличчя війни. При цьому на дозвіллі найпопулярніший радіоведучий в Сайгоні залицяється до дівчини-в'єтнамки. Чи потрібен такий співробітник на військовому радіо? Солдатам - так, а ось начальству - ні.

Стрічка починалася як комедія, гумор і енергія героя Робіна Уїльямса відразу ж підняли настрій, це був просто напір позитиву та легкої іронії.

  Good-Morning-Vietnam-1987-Ukr-BDRip-HurtomHQClub.avi.torrent
[11.41 Kb] (Завантажили: 9)

Сюжет розвивається набуваючи все більше глибини, відносини з місцевим населенням, стосунки з начальством, все це трансформує комедію в драму. Тут герою доводиться щоразу йти всупереч статуту і бажанням начальста, бути вірним своїм переконанням говорити правду, говорити цікаво, щиро без фальші.

Окрема лінія - це високі почуття Еда до молодої віетнамке, його невтомні оптимізм в бажанні познайомиться з нею. У підсумку його бажання призвело до зовсім інших наслідків, до нових небезпечним знайомствам. Війна втручається навіть у життя звичайного диктора ...

 

 

Така людина, чесний, яскравий, дотепний звичайно ж не може не нажити собі ворогів. Тому Ед знаходиться під постійним тиском, він ніби веде свою війну, війну за свободу думки і свіжих ідей.


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 1 люд.