Вона

Теодор Твомблі – самотній, без п'яти хвилин розлучений письменник. Коли він не пише, то грає у відеоігри чи зустрічається з друзями. 
Побачивши рекламу нової операційної системи, що, як стверджують виробники, є першою ОС зі штучним інтелектом, він вирішує її купити. 
Теодор швидко прив'язується до Саманти, голосу системи...

Коли я вперше на вулиці побачив постер до фільму «Вона», я відразу зрозумів, що фільм буде особливим. По-перше я хотів відзначити що фільм знятий якісно і до нього підібрані хороші актори. Після перегляду фільму, актор Хоакін Фенікс став одним з моїх найулюбленіших. Він ідеально підходить для цієї ролі, а інші персонажів мені особливо не запам'яталися.

  Her-2013-Ukr-Eng-Sub-Eng-BDRip-AVC-Hurtom-RUTOR.torrent
[11.44 Kb] (Завантажили: 2)

Яскраві кольори і фарби у фільмі надають ніжну атмосферу майбутнього. Велика кількість м'яко червоного і білого створює відчуття спокою при перегляді. В ньому не загострюється увага на те як змінилося життя, а мова йде про сам фільм. Я люблю фільми, які змушують задуматися, під час його перегляду я кілька разів міняв свою точку зору на події, бо герої чинять правильно чи то ні. Протягом декількох тижнів я не раз згадував про фільм «Вона», і у мене все ще залишилися хороші враження.

 

 

Я хотів би, окремо згадати саундтрек до фільму. Майже всю музику написала група Arcade Fire. OST ідеально підходить і його мелодія створює то гнітючу та засмучену атмосферу, то атмосферу руху і прогресу.

Загалом це один з моїх найулюбленіших фільмів. У ньому присутній і гарні жарти, і романтика, і драма.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.