Хижаки
Початок "перезавантаження" відомої франшизи від продюсера Роберта Родріґеса. 
Дія розгортається на планеті Хижаків. Тут людям не місце. Проте якщо ви туди потрапили, будьте готові пережити такий жах, про який ви ніколи й не чули... 
Група запеклих головорізів зі всіх кінців світу на цей раз битиметься з Хижаками на їх рідній планеті.

 

Спасибі Роберту Родрігесу, який взявши на себе продюсерські функції, забезпечив якісне повернення на екрани «Хижаків». Мені сподобався фільм «Інкасатор» - так що я був не проти того, щоб ця людина реабілітував «Хижаків». На початку фільму ви подумаєте, що сюжет неймовірно банальний, але з часом ви зрозумієте, що він захоплюючий і динамічний.

У Вас не має доступу для завантажень

Едріан Броуді та Олег Тактаров з нагоди свого перебування на Київському міжнародному кінофестивалі в режимі прес-конференції представляли нові «Хижаки». І тоді в Києві Броуді заявив що Predators - це не зовсім його жанр, але він хоче себе спробувати в різних ролях (від інтелегентного піаніста і до крутого найманця). Визнаю, що Броуді дійсно виглядав круто в ролі найманця по імені Ройс - так що я вважаю це гідна заміна Шварцу. Чудово зіграв і Лоуренс Фішберн, який прям скажімо запам'ятався. «Хижаки» дуже сильно нагадують той перший фільм Джона Мактірнана, так що можете забути жахливу дилогію «Чужий проти Хижака» як страшний сон.

 

 

Predators - це міцний екшн з відмінними акторами в головних ролях. Зазначу хорошу операторську роботу і монтаж, а також опрацьовану атмосферу. Отже обов'язково подивіться цей драйвовий екшн і по можливості порівняйте з оригіналом.


Жанр фільму:Фантастика------
оцінило: 0 люд.