Шпигунки
Зрілі мачо з ліцензією на вбивство відправляються на пенсію: долі світу відтепер вирішують круті дівчата з суперсекретної спецслужби DEBS! Такі, як старшокласниці Емі, Домінік, Джанет і Макс, відібрані для боротьби зі злом на основі самих передових тестів, що виявили у подруг всі таланти природжених шпигунок: гостру клептоманію, необмежену здатність до брехні і пекельний сексапіл. 

Їх перше завдання - проникнути в лиховісні плани мегазломаньячки Люсі Даймонд, яка явно задумує якусь капость світових масштабів, і врятувати наш бідний глобус! ..

 

Ухвалений на роботу уряду США для їх унікальній здатності брехати, обманювати і боротися, Емі, Макс, Джанет і Домінік приєднатися підземний академію секретних агентів, відомий тільки як DEBS Ці злочини бойові чортихи викладені, щоб врятувати світ і тримати їх помада прекрасно застосовується, роблячи так.

Тепер дівчата повинні об'єднати свої навички для їх найбільш важливих mission- захопити прикро Vixen Люсі Даймонд, смертоносним злочинця світ ще не знав.

 

Коли D.E.B.S. зоряний гравець, Емі, закохується в Люсі, починається хаос і DEBS лояльність піддається випробуванню. Автор D.E.B.S. Офіційний сайт


Жанр фільму:Кінокомедія------
оцінило: 0 люд.