Тiло брехнi

ЦРУ полює на керівника серії терористичних атак. Роджер Ферріс є агентом національної розвідки, він переміщається по всьому світу, намагаючись запобігти будь-яким небажаним подіям. Око в небі, супутник, спостерігає за ним. На іншому кінці цього зв'язку ветеран ЦРУ Ед Хоффман, що відслідковує події здалеку. 
Чим ближче підбирається Ферріс до своєї мети, тим виразніше розуміє, що довіра - це одночасно й небезпечна штука, і те єдине, що дозволить йому залишитися в живих.

У 2008 році один з найбільш затребуваних голлівудських режисерів Рідлі Скотт зняв свою нову картину, він же і виступив одним з продюсерів фільму. З перших же кадрів видно руку майстра. Вийшов чудовий яскравий бойовик з елементами трилера й драми. 
А тепер звернемося до сюжету фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

У ЦРУ нова напасть-їм наказано в найкоротші терміни знайти і ліквідувати, а краще зловити одного з основних керівників терористичних атак. Одним з основних агентів американської розвідки є Роджер Ферріс. Його відправляють на завдання по всьому світу. Але є у ЦРУ нова розробка, всевидюче око, яке з космосу спостерігає за всіма переміщеннями агента. А в затишному кабінеті далеко від небезпеки за монітором сидить ветеран розвідки Ед Хоффман, який стежить за обстановкою, і прикриває. У цей час Ферріс все ближче і ближче до поставленої мети. 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.