Джона Хекс

Парад героїв американських коміксів продовжується - настала черга Джони Гекса: брутального мисливця за головами, індіанського вихованця і солдата армії Конфедерації - з понівеченим несправедливим судом обличчям і загрубілим серцем він все одно живе за власним кодексом честі, мандруючи охопленим полум'ям громадянської війни півднем США.

Події фільму відбуваються в кінці 19 століття за часів Громадянської війни. Джона Хекс воював на боці Конфедерації до тих пір, поки не зрадив свого командира Квентіна Тернбулла, так і не виконавши наказ про знищення лікарні, через що загинув син офіцера. Тернбулл вирішив помститися і спалив будинок Хекса разом з його дружиною і сином, після чого затаврували самого Джона.

У Вас не має доступу для завантажень

Незабаром нещасного і зраненого Хекса знайшли індіанці, які змогли наділити його своїми містичними силами. Джона дізнається про те, що його лютий ворог, Тернбулл, згорів заживо. Тепер Джона Хекс стає знаменитим мисливцем за головами. Але через деякий час він дізнається, що Тернбулл вдалося вижити і Джона просять знайти його і ліквідувати. 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.