Примарний вершник: Дух помсти

Дія розгортається на задвірках Східної Європи, де головний герой Джонні Блейз безуспішно намагається впоратися зі своїм прокляттям. Його приймає на роботу якась секта, яка намагається роздобути диявола в той момент, коли він намагається вселитися в тіло його смертного сина у день народження хлопчика.

Фільм Примарний гонщик 2 онлайн - це продовження першої частини фільму з таким же ім`ям. Перша частина картини була знята режисером Марком Стівенсом Джонсоном в 2007 році. Тоді фільм зумів зібрати у всьому світі більше 228 мільйонів доларів, що свідчить про великий успіх. Як і раніше головну роль виконує актор Ніколас Кейдж. Його герой намагається впоратися з прокляттям, яке отримав в ім`я любові, але в нього нічого не виходить. Щоночі він перетворюється в палаючого у вогні гонщика, який не має влади над собою. А щоранку він не пам`ятає, що накоїв після півночі. Дії відбуваються у Східній Європі, що в принципі не впливає на сюжет фільму. 

  Ghost.Rider.Spirit.of.Vengeance.2011.BDRip.VO.shevron.avi.torrent
[11.28 Kb] (Завантажили: 37)

Але події у другій частині фільма примарний вершник 2 розгортаються так, що головного героя влаштовує працювати до себе сатанинська секта, яка планує спіймати диявола в той момент, коли він почне вселятися в його сина на його ж дні народження. Не складно помітити те що, всі популярні і видовищні фільми не можуть обійтися без участі Ніколаса Кейджа. Наприклад: Час відьом (2010), Учень чародія (2010), Пипець (2010) та інші. На його рахунку вже виконані ролі в 126 фільмах. Ця, що не кажіть, а популярність актора робить його таким відомим. Саме завдяки йому і роботі режисерів звичайно, фантастичний бойовик є найбільш очікуваним у 2012 році. А побачимо ми його зовсім скоро. За жанром «Примарний гонщик 2 2012 як вже згадувалося вище, це фантастичний бойовик, трилер, знятий режисерами Марк Невелдайн і Брайаном Тейлором, в ОАЕ та США. Бюджет другої частини складає 75 мільйонів доларів. 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 1 люд.