Чат

Компанія друзів-тінейджерів - Єва, Джим, Емілі і Мо - знайомиться в чаті з Вільямом - харизматичним юнаком, який миттєво їх зачаровує. Для Вільяма, однак, нові друзі - привід затіяти гру в кішки-мишки. Прикинувшись, що хоче допомогти Джиму відмовитися від антидепресантів, він штовхає його на самогубство.

Компанія підлітків - Мо, Емілі, Джим і Єва знайомляться в чаті з харизматичним хлопцем на ім'я Вільям, який просто зачаровує їх своїм спілкуванням. У кожного з підлітків є серйозні психологічні проблеми, з якими їм не вдається впоратися самостійно. Вони навіть не підозрюють, що їх новий друг Вільям - самий справжній маніяк, який спеціально розшукує в інтернеті людей з підірваною психікою, щоб потім довести їх до самогубства, що в підсумку він із задоволенням спостерігає через камеру.

У Вас не має доступу для завантажень

Нові друзі - це відмінна можливість для Вільяма почати свою нову смертельну гру. Він прикинувся, що хоче допомогти Джиму позбавити від залежності до антидепресантів, але своїми діями він все більше штовхає його на шлях саморуйнування. 


Жанр фільму:Трілер------
оцінило: 0 люд.