Люди Iкс: Початок. Росомаха

Екранізація відомого американського коміксу, передісторія «Людей Ікс», що розповідає про військове минуле Логана і обставини, при яких він став володарем адамантієвого скелета.

Дивіться фантастичний бойовик «Люди Ікс: Початок. Росомаха» режисера Гевіна Худа. Картина знята за однойменною коміксами з Х'ю Джекманом у головній ролі. Це перший приквел до фільму «Люди Ікс», який розповідає історії кожного героя окремо. Даний фільм був найбільш очікуваним і порадував глядацьку аудиторію в 2009 році, вийшовши на великі екрани в усьому світі. Безумовно родзинкою картини залишаються якісні спецефекти і чудова гра акторів. 

У Вас не має доступу для завантажень

Сюжет фільму «Люди Ікс: Початок. Росомаха»: канада 1845. Маленький хлопчик на ім'я Джеймс відкриває в собі надздібності. Після смерті батька, він зі зведеним братом тікає з дому. Як з'ясовується брат так само наділений незвичайними здібностями. Разом брати проходять тернистий шлях і намагаються триматися разом. Але одного разу удача від них відвертається і братів звинувачують у вбивстві. Сидячих в укладенні головних героїв відвідує полковник Вільям Страйкер і пропонує хлопцям приєднатися до його команди. Команда розшукує таємничі уламки метеорита по всій планеті. Брати погоджуються на пригоди, їм і так нема чого втрачати. Пройшовши через насильства і труднощі, які суперечили Джеймсу, він залишає команду. Але на цьому історія не закінчується, а тільки починається через шість років, коли члени команди починають один за іншим таємниче вмирати. 


Жанр фільму:Бойовик------
оцінило: 0 люд.