Операція Валькірія

Історія героя опору полковника Клауса фон Штауффенберга, що очолив змову проти Гітлера. У 1944 році він спробував підірвати диктатора. Він проніс в портфелі бомбу, але все, що йому вдалося — лише поранити Гітлера.

У фільмі показано правдива історія яка насправді траплялася під час 2-ї світової війни. Історія розповість про один із німецьких офіцерів (роль виконав Том Круз) який в 1944 році доклав всі свої зусилля заради того що б убити Адольфа Гітлера. Цією дією він думав що зуміє зупинити війну в якій було пролито вже дуже багато крові. Таких як цей офіцер набралося ще кілька людей, і тепер Клаус фон Штауффенберг став на чолі цих всіх змовників які мають одну спільну мету - вбити Гітлера.

У Вас не має доступу для завантажень

Штауффенбергом було запропоновано вбити главу нацистської Німеччини, а звинуватити СС в тому що був влаштований путч і цим самим буде здійснено план який називається Валькірія, згідно з цим планом резервна армія буде мобілізувала, захопить контроль і обиратиме новий уряд. Далі, на важливу нараду куди з'явився і Гітлер він вирішується принести вибуховий пристрій у себе в портфелі. Після того як пролунав вибух Гітлера тільки лише трохи поранило. Тепер змова повністю провалений і у опору більше немає глави.


Жанр фільму:Історичний------
оцінило: 0 люд.