Альфа Доґ

Одне неправильно ухвалене рішення, фатальна помилка, невдалий хід - і життя успішного драг-дилера летить шкереберть. За законом кругової поруки один за іншим гинуть і всі його друзі. Менш ніж за добу Джоні стає легендою кримінального світу. Тепер, крім усього іншого, йому приписують жорстоке вбивство...

Життя звичайного американського наркоторговця кінця 90-х Джонні Трулава тече своєю чергою. Марихуана, випивка, красиві дівчата, секс і божевільні вечірки - ось все, що наповнює його існування. Одного разу в його угрупуванні виникають проблеми. Після того, як один з членів банди не зміг провести угоду, він виявляється повинен Джонні велику суму грошей. Джонні викрадає брата цього хлопця - Зака.

  Alpha-Dog-2006-BDRip-UKR-Hurtom-by-patriot2305.avi.torrent
[12.89 Kb] (Завантажили: 3)

Зовні це виглядає як безневинна вечірка в компанії друзів, але коли одна з дівчат дізнається, що це викрадення, то намагається переконати всіх, що це необхідно припинити. Інші учасники вечірки і сам Зак не сприймають її слова всерйоз, продовжуючи веселощі. Тим часом Джонні розуміє, що над ним нависла серйозна загроза - за викрадення людини йому загрожує довічне ув'язнення. 


Жанр фільму:Драма------
оцінило: 0 люд.